Trenutno iščemo nove sodelavce
na naslednjih področjih:

  • INŽENIR KAKOVOSTI (m/ž)
    Vaše naloge:
    • analiziranje stanja in sodelovanje z razvojem pri uvajanju novih projektov
    • sodelovanje z nabavo in razvojem pri izbiri dobaviteljev
    • sodelovanje pri prepoznavanju tveganj in kreiranju kakovostnih zahtev - QSV
    • ocenjevanje dobaviteljev
    • reklamacije do dobaviteljev
    • sodelovanje pri projektih
    • reklamacije do kupcev
    • sproščanje procesov
    • sodelovanje pri vzorčenju izdelkov
    • sodelovanje z razvojem v projektnem timu
    • sodelovanje pri analizi napak in posledic
    • sodelovanje pri definiranju kontrolnih postopkov
    • podajanje potrebnih informacij in poročil vodstvu podjetja
    Pričakujemo:
    • najmanj VI. ali VII. stopnjo izobrazbe strojne smeri
    • poznavanje standardov kakovosti po ISO/TS 16949 in VDA 6.3 (zaželeno tudi znanje drugih standardov kakovosti)
    • poznavanje zahtev za sprostitev proizvodnje in vzorčenje proizvodov (VDA 2, PPAP)
    • Poznavanje predpisanih postpokov in metod (OP in NA, PDCA, 8D, 5X ZAKAJ, ISIKAWA diagram, FMEA, MSA, FIFO, 5S,…)
    • obvezno aktivno znanje nemškega jezika
    • zaželeno znanje angleškega jezika
    • vsaj pet let delovnih izkušenj na sorodnem delovnem mestu
    • samoiniciativnost, analitičnost, inovativnost in organizacijske sposobnosti
    Nudimo:
    • delo za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
    • samostojno, odgovorno in dinamično strokovno delo
    • urejeno delovno okolje
    • možnost osebne rasti in dodatnega strokovnega izobraževanja
    Vabimo vas, da nam pošljete vaše vloge in življenjepis na naslov: Starkom d.o.o., Cesta k Tamu 18, 2000 Maribor ali na e-naslov: nika.podmenik@daimler.com. Za dodatne informacije lahko pokličete na 02 460-17-56, Nika Podmenik.
  • MEDFAZNI KONTROLOR (m/ž)
    • Sproščanje procesov
    • Sporočanje rezultatov meritev predpostavljenim in ustreznim službam
    • Spremljanje tehnologije procesov proizvodnje in evidentiranje ugotovljenih rezultatov v statistične kontrolne liste
    • Preprečevanje proizvodnje nekakovostnih izdelkov
    • Prepoznavanje napak v zvaru
    • Obdelava internih odstopanj od predpisane kakovosti
    • Skrb za pravilno vodenje in pretok vseh predpisanih dokumentov
    • Dolžan se izobraževati v interesu družbe
    • Za svoje delo odgovarjati vodji zagotavljanja kakovosti
    • Opravljanje drugih nalog po navodilu nadrejenega
    • Izobrazbo strojne smeri
    • Znanje nemškega jezika
    • Obvladovanje statističnih metod za obvladovanje kakovosti
    • Vsaj pet let delovnih izkušenj na sorodnem delovnem mestu
    • Odgovoren, samostojen, samoiniciativen, usmerjen k reševanju rešitev in izboljšav, komunikativen, natančen, preudaren
    Nudimo:
    • Delo za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
    • Samostojno, odgovorno in dinamično strokovno delo
    • Urejeno delovno okolje
  • VARILEC (m/ž)
    • vstavljanje podsklopov v namenske priprave in ročno varjenje po postopku MAG
    • delo na liniji
    • več izmensko delo
    • najmanj III. ali IV. stopnjo izobrazbe
    • uspešno zaključeno interno izobraževanje
    • izpit za upravljavce dvigal
    • sposobnost sodelovanja v timu
    • fleksibilnost, komunikativnost, interes po usposabljanju
    Nudimo:
    •  delo za določen čas
    • samostojno, odgovorno in dinamično delo